KONST / Litografier / Färglitografi 16253103
nr 1625 3103
Hans Zweidler
(1941-2015), Schweiz
Abstrakt. Signerad, numrerad 48/75. Färglitografi, bildmått: 48x64 cm, yttermått inklusive ram: 70x87 cm
Hans Zweidler, bildkonstnär född 1941, död 2015.
måndag 3 juni 2024
kl 20:44:33