KONST / Litografier / Färglitografi 12861133
nr 1286 1133
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Färglitografi, Fiskare, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad. Motivet: 54x54 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 november 2019
kl 19:14:50
300 kr
350 kr
350 kr
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert