KONST / Litografier / Färglitografi 12689301
nr 1268 9301
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 76,82/310 "Drömgångaren". Motivet: 43x55 cm
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 12 augusti 2019
kl 20:53:49
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
600 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
6
1.400 kr
1.400 kr
6
1.400 kr (Budbetjänt)