KONST / Litografier / Färglitografi 12861125
nr 1286 1125
Hans Dahlin
(1922-2000), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 119/120, daterad -72. Motivet: 27x27 cm
måndag 4 november 2019
kl 18:23:39
Hans Dahlin
Läs mer om Hans Dahlin