KONST / Litografier / Färglitografi 8641345
nr 864 1345
Färglitografi
Hans Arnold (1925-2010), Jättar, signerad. , 161/360, motivet: 47x34
Utrop:
1.500 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 december 2013
kl 19:06:15
6/12 17:20:58
600 kr
9/12 19:01:15