ART / Lithographs / Litograph in colors 7405100
nr 740 5100
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Haage, -85, barn, subject size: 23 x 39,
Haage, -85, Lada, motivets mått: 23 x 39
300
SEK 200
Monday February 13 2012
at 19:05:42
100 kr
150 kr