KONST / Litografier / Färglitografi 14378527
nr 1437 8527
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Signerad, numrerad Hc 4/30. Färglitografi, bildmått: 24x33, yttermått inklusive ram: 40x50 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 december 2021
kl 18:21:51
9/12 20:51:41
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz