KONST / Litografier / Färglitografi 13348198
nr 1334 8198
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 38/400. Motivet: 26x34 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
måndag 29 juni 2020
kl 18:03:07
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz