KONST / Litografier / Färglitografi 14222099
nr 1422 2099
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad 164/290, Stockholms Stadshus. Färglitografi. Bladets mått: 24x16cm, yttermått inklusive ram: 44x36cm
måndag 27 september 2021
kl 18:24:45
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann