KONST / Litografier / Färglitografi 14332037
nr 1433 2037
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Signerad, numrerad 178/260. Färglitografi, bildmått: 41x45, yttermått inklusive ram: 51x54 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 november 2021
kl 19:44:40
450 kr
500 kr
600 kr
22 nov
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner