KONST / Litografier / Färglitografi 13051182
nr 1305 1182
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 42/46. Motivet: 15x22 cm
Kondition: med dedikation
Utrop:
500 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:38:03
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner