ART / Lithographs / Litograph in colors 10141361
nr 1014 1361
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Gösta Werner (1909-1989), PT, "Röda kvarn", löst blad, bladets mått: 62 x 91,
LITOGRAPH IN COLORS, Gösta Werner (1909-1989), PT, "Röda kvarn", löst blad, bladets mått: 62 x 91
600
SEK 100
Monday January 25 2016
at 20:25:56
23/1 09:57:58
Gösta Werner
Read more about Gösta Werner