KONST / Litografier / Färglitografi 14046200
nr 1404 6200
Göran Brunius
(1911-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 251/325. Motivet: 51x63, yttermått inklusive ram: 63x83 cm
Göran Brunius, född 1911, död 2005, svensk målare och skulptör.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:48:44
100 kr
150 kr
Göran Brunius
Läs mer om Göran Brunius