KONST / Litografier / Färglitografi 15448184
nr 1544 8184
Franco Costa
(f. 1934), Italien
Signerad, numrerad 113/190, "From Gamla stan". Färglitografi, bildmått: 67x47 cm, yttermått inklusive ram: 80x60 cm
Franco Costa, född 1934, italiensk målare,
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 maj 2023
kl 20:00:53
300 kr