KONST / Litografier / Färglitografi 13442285
nr 1344 2285
Eva Zettervall
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 14/200. Motivet: 50x70 cm
Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:04:42
29/8 16:10:57