KONST / Litografier / Färglitografi 13272394
*
nr 1327 2394
Ernst Billgren
(f. 1957), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 139/330. Motivet: 26x33 cm
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 maj 2020
kl 18:18:05
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/5 20:40:51
1
1.500 kr
13/5 21:49:34
2
1.100 kr
13/5 21:49:34
1
1.200 kr (Budbetjänt)
13/5 21:52:02
3
1.300 kr
13/5 21:52:02
1
1.400 kr (Budbetjänt)
14/5 09:21:33
4
1.500 kr
14/5 09:21:33
1
1.500 kr (Budbetjänt)
17/5 16:56:28
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ernst billgren färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:31
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12
*
Ernst Billgren
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Läs om budbetjänten
nr 1327 2394
Ernst Billgren
(f. 1957), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 139/330. Motivet: 26x33 cm
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 1.600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 maj 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/5 20:40:51 | 1 | 1.500 kr |
13/5 21:49:34 | 2 | 1.100 kr |
13/5 21:49:34 | 1 | 1.200 kr (Budbetjänt) |
13/5 21:52:02 | 3 | 1.300 kr |
13/5 21:52:02 | 1 | 1.400 kr (Budbetjänt) |
14/5 09:21:33 | 4 | 1.500 kr |
14/5 09:21:33 | 1 | 1.500 kr (Budbetjänt) |
17/5 16:56:28 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ernst billgren färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:31 -
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43 -
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47 -
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12