KONST / Litografier / Färglitografi 13372323
nr 1337 2323
Färglitografi
Erik Olson. Figurkomposition. Signerad, numrerad 255/300, daterad 1962. Motivet: 50x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:54:25
100 kr
200 kr
250 kr