KONST / Litografier / Färglitografi 12771277
nr 1277 1277
Elisabeth Jansson
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 1/350,1990, Stadsbild. Motivet: 44x40 cm
Elisabeth Jansson, svensk målare och grafiker född i Fagersta 1951.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 september 2019
kl 20:25:33
30/9 10:02:55
Elisabeth Jansson
Läs mer om Elisabeth Jansson