KONST / Litografier / Färglitografi 14076174
nr 1407 6174
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 143/325. Motivet: 36x47 cm, yttermått inklusive ram: 55x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 juli 2021
kl 19:51:10
150 kr
250 kr
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg