KONST / Litografier / Färglitografi 12601357
nr 1260 1357
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 82/360. Motivet: 36x25 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 juni 2019
kl 18:34:31
150 kr
200 kr
450 kr
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman