KONST / Litografier / Färglitografi 13073542
nr 1307 3542
Färglitografi
Kina. Signerad. Motivet: 93x32cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 februari 2020
kl 18:24:33
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr