KONST / Litografier / Färglitografi 12948462
nr 1294 8462
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Färglitografi, Hjärter. Signerad, numrerad 148/200, ramens innermått: 62x73 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 2 december 2019
kl 20:45:57
100 kr
150 kr
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd