KONST / Litografier / Färglitografi 12946477
nr 1294 6477
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 187/200. Motivet: 40x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 december 2019
kl 20:10:26
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd