KONST / Litografier / Färglitografi 11619508
nr 1161 9508
Camilla Pyk
(f. 1966), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 79/195, motivet: 36x31
Camilla Pyk, svensk målare och grafiker född 1966 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 12 februari 2018
kl 20:56:36
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
1.200 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr