ART / Lithographs / Litograph in colors 12861131
nr 1286 1131
C Göran Karlsson
(f. 1944), Sverige
C Göran Karlsson (b. 1944), Sweden. Composition, 11/200. Signed, CGK. Subject: 60x45,
LITOGRAPH IN COLORS, Komposition. Signerad, numrerad 11/200, CGK. Motivet: 60x45 cm
C Göran Karlsson, born 1944, Swedish painter, graphic artist and sculptor.
Withdrawn
Monday November 4 2019
at 20:41:54
C Göran Karlsson
Read more about C Göran Karlsson