ART / Lithographs / Litograph in colors 8435032
nr 843 5032
Bror Ingemar Fröberg
(1921-1999), Sverige
Bror Ingemar Fröberg (1921-1999), 99/210, subject size: 46x54,
LITOGRAPH IN COLORS, Bror Ingemar Fröberg (1921-1999), 99/210, motivets mått: 46x54
400
Monday August 26 2013
at 19:36:27
Bror Ingemar Fröberg
Bror Ingemar Fröberg, svensk målare född 1921 i Stockholm, död 1999.
Read more about Bror Ingemar Fröberg