KONST / Litografier / Färglitografi 12769350
nr 1276 9350
Bo Swenson
(f. 1932), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 22/30. Bladets mått: 80x64 cm
Bo Swenson, svensk målare och grafiker född i Stockholm 1932.
Utrop:
500 kr
måndag 23 september 2019
kl 19:45:58