KONST / Litografier / Färglitografi 11198348
nr 1119 8348
Bo Swenson
(f. 1932), Sverige
Färglitografi, Bo Swenson (f. 1932), -70, 120/320, löst blad, bladets mått: 45x55
Kondition: slitage, skador
Bo Swenson, svensk målare och grafiker född i Stockholm 1932.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juli 2017
kl 19:46:39
17/7 16:17:53