ART / Lithographs / Litograph in colors 15988038
nr 1598 8038
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
Bo Ã…ke Adamsson (b. 1941), Sweden. Tornerspelet vid Ekolsunds slott. Signed, ej numrerad. Litograph in colors, Image dimensions: 60x80 cm, outer dimensions including frame: 80x100 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Tornerspelet vid Ekolsunds slott. Signerad, ej numrerad. Färglitografi, bildmått: 60x80 cm, yttermått inklusive ram: 80x100 cm
SEK 150
Monday February 19 2024
at 19:44:47
16/2 17:19:48
100 kr
18/2 19:44:21
Bo Ã…ke Adamsson
Read more about Bo Ã…ke Adamsson