KONST / Litografier / Färglitografi 15475052
nr 1547 5052
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 230/360,40x48 cm, yttermått inklusive ram: 64x72 cm
Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 juni 2023
kl 18:48:42
10/6 17:36:11
Bo Ã…ke Adamsson
Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson