ART / Lithographs / Litograph in colors 13899310
nr 1389 9310
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Björn Krestesen (b. 1951), Sweden. Stilleben med blå skål. Signed, numbered 40/135, dated -88. Subject: 57x44 cm, outer dimensions including frame: 69x54 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Stilleben med blå skål. Signerad, numrerad 40/135, daterad -88. Motivet: 57x44 cm, yttermått inklusive ram: 69x54 cm
Björn Krestesen, Swedish painter, born 1951
300
SEK 300
Monday April 5 2021
at 20:23:15
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr