KONST / Litografier / Färglitografi 16936346
nr 1693 6346
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Signerad, numrerad 277/360, Ljusterö. Färglitografi, bildmått: 35x42 cm, yttermått inklusive ram: 56x62, yttermått inklusive ram:
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 april 2025
kl 18:38:13
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö