KONST / Litografier / Färglitografi 12609108
nr 1260 9108
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Östermalmshallen. Signerad, numrerad 279/375. Motivet: 38x52 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
måndag 10 juni 2019
kl 18:37:35
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö