ART / Lithographs / Litograph in colors 7819427
nr 781 9427
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Berit Tandni, . 78, 104/310, subject size: 48x41,
Berit Tandni, . 78, 104/310, motivets mått: 48x41
300
SEK 100
Monday October 1 2012
at 19:14:17
28/9 12:53:18