KONST / Litografier / Färglitografi 13475240

nr 1347 5240

Bengt Lindström

(1925-2008), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 71/75. Motivet: 60x44 cm

Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 14 september 2020
kl 19:52:33

14/9 16:18:05 1      Vinnande bud

Bengt Lindström

Läs mer om Bengt Lindström