KONST / Litografier / Färglitografi 15696326
nr 1569 6326
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Figurer. Signerad, numrerad 11/250. Färglitografi. Bladets mått: 76x55 cm, yttermått inklusive ram: 85x62 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 19:37:02
500 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström