KONST / Litografier / Färglitografi 13899520
nr 1389 9520
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 192/200. Motivet: 34x41, yttermått inklusive ram: 47x57 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 april 2021
kl 19:15:28
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin