KONST / Litografier / Färglitografi 12699299
nr 1269 9299
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 135/150. Motivet: 59x82 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 20:23:06
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
6
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin