KONST / Litografier / Färglitografi 16449126
nr 1644 9126
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 32/250. Färglitografi, bildmått: 35x53 cm, yttermått inklusive ram: 53x70 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
måndag 23 september 2024
kl 20:30:00
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin