KONST / Litografier / Färglitografi 9166439
nr 916 6439
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Bengt Landin (f. 1933), 24/250, signerad, 45x59
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 oktober 2014
kl 20:55:17
2/10 16:53:10
500 kr
6/10 16:35:00
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin