KONST / Litografier / Färglitografi 15143263
nr 1514 3263
Färglitografi
Barry Lereng Wilmont (1936), Signerad, numrerad 20/90, daterad 96. Färglitografi, bildmått: 105x74 cm, yttermått inklusive ram: 137x100 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 januari 2023
kl 19:07:49
500 kr
Färglitografi
nr 1514 3263
Färglitografi
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 600 kr |
måndag 9 januari 2023 |