KONST / Litografier / Färglitografi 12197127
nr 1219 7127
Axel Revold
(1887-1962), Sverige
Färglitografi, Skärgård. Signerad, numrerad 99/250. Motivet: 50x61 cm
Axel Revold, norsk målare och illustratör född 1887, död 1962.
måndag 26 november 2018
kl 18:30:16
Axel Revold
Läs mer om Axel Revold