KONST / Litografier / Färglitografi 15966430

nr 1596 6430

Axel Olson

(1899-1986), Sverige

Hamn. Signerad, numrerad 252/360. Färglitografi, bildmått: 34x45 cm, yttermått inklusive ram: 51x60 cm

Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.

Utrop:

500 kr

måndag 5 februari 2024
kl 19:06:30

Axel Olson

Läs mer om Axel Olson