KONST / Litografier / Färglitografi 17526486

nr 1752 6486

Astri Bergman-Taube

(1898-1980), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 17/750 cm, yttermått inklusive ram: 50x65 cm

Kondition: missfärgningar

måndag 12 januari 2026
kl 18:54:29

Astri Bergman-Taube

Läs mer om Astri Bergman-Taube