KONST / Litografier / Färglitografi 17526486
nr 1752 6486
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 17/750 cm, yttermått inklusive ram: 50x65 cm
Kondition: missfärgningar
måndag 12 januari 2026
kl 18:54:29
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube