KONST / Litografier / Färglitografi 13592523
nr 1359 2523
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 203/260. Motivet: 47x65cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 november 2020
kl 20:55:34
100 kr
150 kr
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube