KONST / Litografier / Färglitografi 10425086
nr 1042 5086
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Färglitografi, Astri Bergman-Taube (1898-1980), 105/210, signerad, motivet: 33x49
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 juni 2016
kl 18:50:51
1/6 19:50:15
100 kr
1/6 22:21:19
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube