KONST / Litografier / Färglitografi 9884233
nr 988 4233
Arnold Hagström
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Arnold Hagström (f. 1958), vas, 176/250 signerad, motivet: 23x18
Arnold Hagström, född 1958 i Klippan, svensk målare och grafiker.
Utrop:
300 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 18:40:11
19 okt
Arnold Hagström
Läs mer om Arnold Hagström