KONST / Litografier / Färglitografi 14035017

nr 1403 5017

Ardy Strüwer

(1939-2023), Sverige

Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 73/150, "New York". Motivet: 80x56cm, yttermått inklusive ram: 93x70cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 14 juni 2021
kl 19:56:53

10/6 14:39:22 1      Vinnande bud

Ardy Strüwer

Läs mer om Ardy Strüwer