ART / Lithographs / Litograph in colors 12861189
nr 1286 1189
LITOGRAPH IN COLORS
"Arabia", J Rapkin, sheet: 26x36,
"Arabia", J Rapkin, bladets mått: 26x36 cm. Ej signerad
300
Monday November 4 2019
at 18:25:35
Arabia