KONST / Litografier / Färglitografi 11401187
*
nr 1140 1187
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Lena A Linderholm (f. 1947), blomstermotiv, bladets mått: 52x45
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 oktober 2017
kl 20:11:37
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/10 19:47:22
1
400 kr
27/10 22:55:53
2
350 kr
27/10 22:55:53
1
400 kr (Budbetjänt)
29/10 16:40:01
3
600 kr
30/10 14:37:41
1
500 kr
30/10 14:37:41
3
600 kr (Budbetjänt)
30/10 19:40:05
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Lena A Linderholm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Läs mer om Lena A Linderholm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blomstermotiv färglitografi grafik lena a linderholm litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:20
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:18
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:54
*
Lena A Linderholm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Lena A Linderholm
nr 1140 1187
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Lena A Linderholm (f. 1947), blomstermotiv, bladets mått: 52x45
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 30 oktober 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 25/10 19:47:22 | 1 | 400 kr |
| 27/10 22:55:53 | 2 | 350 kr |
| 27/10 22:55:53 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
| 29/10 16:40:01 | 3 | 600 kr |
| 30/10 14:37:41 | 1 | 500 kr |
| 30/10 14:37:41 | 3 | 600 kr (Budbetjänt) |
| 30/10 19:40:05 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Lena A Linderholm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk mÃ¥lare, grafiker och författare.Läs mer om Lena A Linderholm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blomstermotiv färglitografi grafik lena a linderholm litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:20 -
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:18 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:54



